שאלות ותשובות

במסגרת המנוי החודשי תקבלו הביתה (אחת ל-30 ימים) מארז חודשי. כל מארז מגיע עם תליון מנטרל ריח אחד המספיק לחודש וערכת תליה ערכת תלייה נוחה וקלה. המארז נשלח באמצעות שירות של דואר ישראל המגיע עד לתיבת הדואר שלכם.
המארז נשלח כל חודש בסמוך לתאריך החיוב. לדוגמה: באם רכשתם את המארז הראשון ב-5.1, אזי המארז יישלח אליכם כל חודש ביום העסקים הסמוך ויגיע לביתכם עד 5 ימי עסקים. כאשר המארז יוצא תקבלו עדכון במייל.

המשלוחים יבוצעו בשירות דואר ישראל בשירות המספק את המארז לתיבת הדואר של הלקוח עד 5 ימי עסקים (לרבות ישובים מרוחקים, כל עוד יש תיבת דואר רשומה).
אנו לא גובים דמי משלוח בשני המסלולים (מנוי או רכישה חד פעמית).

כל מארז מגיע עם תליון מנטרל ריח אחד המספיק לחודש וערכת תליה ערכת תלייה נוחה וקלה.

במידה וטרם השתמשתם במארז- אנא שמרו אותו במקום מוצל.
יש לתלות את המנטרל בחדר בו נמצא ארגז החול בגובה האף שלנו ככל הניתן ליצירת אפקטיביות מירבית.

המנטרל מותאם לחללים סגורים ולא יהיה אפקטיבי לחללים פתוחים (במרפסת, גינה). במידה והארגז נמצא בחוץ והריח חודר פנימה, ניתן בהחלט למקם את המנטרל בתוך חלל הדירה.

המוצר יעיל מאד גם לכלובי מכרסמים- ארנבים, שפנים, אוגרים, שרקנים ועכברים! הוא אינו יעיל "כנגד" ריח כלבים או ריח של חיה שמתפזר בבית. יעיל רק למצעי השירותים של בעלי חיים.

אתם תומכים בחתולים? אנחנו תומכים בכם בחזרה. ברכישת שני מנויים תקבלו הנחה של 10% וברכישת 3 מנויים הנחה של 20%. לפרטים בוואטסאפ: 055-5632736.

נציין כי במרבית המקרים מנוי אחד מספיק, לכן נמליץ כי תתחילו במנוי אחד ובמידת הצורך הוסיפו מנוי נוסף.

מכיוון שאנחנו כל כך מאמינים במוצר שלנו, ויעידו על איכותו אלפי לקוחות מרוצים אנו מתחייבים להחזר כספי מלא על הקניה הראשונה(במסלול המנוי בלבד*). לא התחברת? צור עמנו קשר ותקבל זיכוי מלא עבור הרכישה.

מנטרל הריח שלנו מורכב מתליון חרס המצופה תמיסת ריח ייחודית המבוססת על טכנולוגיה של מעבדת הנוירוביולוגיה של מכון ויצמן (בהובלת פרופסור נועם סובל).

בדומה לטכנולוגיית המתקדמות של ביטול רעשים באזניות באמצעות רעש לבן, מולקולות הריח של Moodify Pet מבטלות את תחושת הריח הלא נעים, בכך שהמוח שלנו מייצר תמונה חדשה של "אין" ריח.

העיקרון שלפיו פועלת הטכנולוגיה הוא- אם נפזר באוויר מולקולות מנוגדות (מריחות שונה ובעלות מאפיינים כימיים שונים) בעוצמה זהה, לא נריח אף ריח. באמצעות תוכנה מתקדמת יש לנו יכולת לזהות את התכונות הכימיות של כל מולקולה "שלילית" ולאתר את המולקולות המשלימות על מנת לייצר תערובת המבטלת את תחושת הריח הרע. בניגוד לטכניקות קיימות של עצי ריח מודיפיי פט משתמש בשכבת בישום קלה בלבד, ואינו "מכסה" על הריח הרע באמצעות שכבת בישום מחניקה.

למידע נוסף על הפטנט אנא לחצו כאן.

תמיסת הריח בטוחה לשימוש ומאושרת ע"י International Fragrance Association) IFRA)- ארגון הבישום הבינלאומי. התמיסה אינה מכילה שמנים אלרגניים לחתולים.
המוצר אינו מיועד למאכל

1. אנא בדקו את תיבת הדואר שלכם, נזכיר שלא מדובר במשלוח עם שליח, אז וודאו שלא קיבלתם.
2. בדקו כי הכתבות שמסרתם תקינה וששמכם אכן מופיע על תיבת הדואר, ושציינתם מספר דירה.
3. במידה ולא קיבלתם, כמובן שנוציא לכם מארז נוסף!

את מנטרל הריח יש לתלות בחדר שבו נמצא ארגז החול, ממולץ בגובה האף שלנו, כיוון שהמולקולות משפיעות על תפיסת הריח שלנו ולא על המולקולות "הרעות" היוצאות מארגז החול. חובה לתלות את המנטרל בחלל סגור, האפקט לא יורגש בחלל פתוח (במרפסת, בגינה וכו'), כיוון שהמולקולות יתנדפו לכל עבר.

כל תליון מנטרל ריח מספיק לחודש.

פשוט מאד. יוצרים איתנו קשר כאן ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 3 ימי עסקים במהלך שעות וימי הפעילות. כל עוד הביטול מתבצע לפני תאריך החיוב החודשי משמעו שלא תחויבו עבור אותו חודש. בלי התחייבות ובלי אותיות קטנות.

אין שום בעיה. צרו עמנו קשר במייל, בווטסאפ או בפייסבוק וציינו את הכתובת החדשה. אנא ציינו גם מיקוד ומספר דירה, ובמידה ויש ת.ד. השינוי יתבצע מיידית ויהיה תקף מרגע העריכה.

אנחנו חברת סטארט אפ שמתמחה בפתרונות ריח אקטיביים, עובדים בשיתוף פעולה

עם מעבדת הנוירוביולוגיה של מכון ויצמן.

המוצרים שלנו מבוססים על 15 שנות מחקר של של מכון ויצמן, בהובלת פרופסור נועם סובל.

הפיתוח של Moodify Pet מבוסס על טכנולוגיית הריח הלבן הייחודית (3 פטנטים רשומים).